Nadwaga jest uważana za jedną z chorób społecznych, która zabija od środka. Jeżeli w porę nie zareaguje się i nie podejmie skutecznych działań odchudzających problem będzie pogłębiał się jeszcze mocniej.

Co prawda stosowanie drakońskich diet czy wykonywanie obciążających ćwiczeń jest rozwiązaniem, ale nie każdy dysponuje taką ilością wolnego czasu, by móc sobie pozwolić na chodzenie na siłownię minimum 4 razy w tygodniu. Z pomocą przychodzi Slimette/Silvets, który zdecydowanie przoduje wśród tabletek odchudzających na światowym rynku.

Slimette/Silvets Kup teraz

Slimette/Silvets –najlepsza kontrola nad procesem odchudzania

Osoby, które są świadome składu tabletek Slimette/Silvets doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że w jednej kapsułce zamkniętych jest pięć niezawodnych składników, których działanie odchudzające zostało potwierdzone w wielu badaniach. Duże znaczenie maja tutaj również dobrane proporcje, które dodatkowo potęgują działanie. W skład tabletek wchodzą:

 • Jagody Acai – ich działanie zdrowotne jest znane od wielu lat, ten przeciwutleniacz wspomaga metabolizm i zwiększa energię a ponadto jest źródłem takich witamin jak: A, C,E, B1,B2,B3 czy najzdrowszych tłuszczów Omega 3,6 oraz 9
 • Guarana działa stymulująco i pobudzająco, dzięki czemu można trenować efektywniej i częściej
 • Wyciąg z zielonej herbaty – do najważniejszych zalet zalicza się redukcję apetytu oraz zwiększoną liczbę spalonych kalorii
 • L-karnityna – głównym zadaniem jest przyspieszenie spalania zaległego tłuszczu w organizmie
 • Papryka Cayenne – rozgrzewa organizm przez co jest zmuszona spalać więcej kalorii
 • Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat popić około 300 ml wody. ​
  Uwaga:​ produkt ma silne działanie pobudzające,
  nie stosować przed snem. Nie łączyć z innymi produktami zawierającymi kofeinę. Nie przekraczać zalecanej dawki dzien
 • Ekstrakt z guarany ​(Paullinia cupana)​ [22% kofeiny] [nasiona]4:1; ekstrakt z zielonej herbaty ​
  (Camellia sinensis)​ [95% polifenoli, 45% galusanu epigallokatehiny – EGCG] [liście] 20:1; otoczka kapsułki –żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu; ekstrakt z jagód acai ​
  (Euterpe oleracea)​ [owoce]10:1; winian l‐karnityny; ekstrakt z pieprzu kajeńskiego ​(Capsicum annuum)​ [owoc]8:1; ekstrakt z pieprzu czarnego ‐ Bioperine® ​(Piper
  nigrum)​ [95% piperyny] [owoc]50:1; pikolinian chromu; witamina D (cholokalcyferol)
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu sercowo‐naczyniowego i u osób nadwrażliwych na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem.

Powyższe składniki nie tylko będą wspierać Cię w procesie odchudzania, ale i korzystnie wpłyną na stan zdrowia organizmu. Systematyczne stosowanie tabletek odchudzających z serii Slimette pozwala w znacznym stopniu zwiększyć skuteczność Twojej kuracji. Oprócz wsparcia w procesie zbijania masy ciała środek dostarcza organizmowi dodatkowych pokładów energii, co z kolei przekłada się na lepsze funkcjonowanie.

Kto może stosować tabletki Slimette/Silvets?

Zarówno kobiety jak i mężczyźni potwierdzają skuteczność działania Slimette/Silvets. Środek swoją popularność przede wszystkim zawdzięcza szybkiemu i kompleksowemu działaniu. Głównym jego celem jest pobudzenie, dzięki zastosowaniu odpowiednich składników i tym samym powoduje, że kuracjusz ma wystarczające pokłady energii do podjęcia aktywności fizycznej Nie zalecane jest stosowanie suplementu kobietom w ciąży i karmiących piersią.

Opinia/recenzja tabletek Slimette/Silvets

 

Sprawdź również nasz aktualny ranking tabletek na odchudzanie 2017

Ranking suplementów diety na odchudzanie

4.2/5 - (4 votes)
Share.

About Author

Miłośnik koszykówki dla którego zdrowe odżywianie i sport to styl życia, nie obowiązek. Każdego dnia staramsię inspirować do działania i zrzucenia zbędnych kilogramów setki polaków.

Leave A Reply