Goji Berry to odmiana czerwonej jagody, która występuje na terenie Chin, Tybetu oraz Mongolii. Od dłuższego czasu bije rekordy popularności, dzięki swoim zdrowotnym właściwościom. Nie podlega najmniejszej wątpliwości, że zupełne słusznie! Zdecydowanie przoduje nad innymi powszechnie dostępnymi środkami dostarczając organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Co zawierają w sobie Goji Berry?

Ma w sobie całe mnóstwo składników odżywczych, witamin, minerałów oraz jest kompletnym źródłem przyswajalnego białka. Zawiera w składzie kilkanaście rodzajów aminokwasów oraz mikroelementów jak: cynk, żelazo, wapń, selen czy fosfor. Ma 3 razy więcej fosforu niż szpinak oraz 50 razy więcej witaminy C aniżeli owoc pomarańczy! Ponadto jest źródłem witamin z grupy B oraz tokoferolu. W Goji znajdziemy niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe – choćby taki jak linolowy, który wspomaga proces odchudzania oraz kwas omega 6. Z kolei zawarty w Goji Berry beta-sitosterol obniża poziom cholesterolu.

Kup Jagody Goji

Goji Berry czyli owoc pożądany przez cały świat

Środek jest źródłem dużej ilości naturalnego błonnika oraz polifenoli , dzięki czemu zapewnia wsparcie podczas procesu odchudzania – przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Od pewnego czasu zaczęto doceniać zdrowotne działanie Jagód Goji, a dietetycy rozpoczęli przepisywanie diet z uwzględnieniem tych owoców. Korzyści płynące z regularnego stosowania suplementu są znane w medycynie chińskiej od tysięcy lat. W innych częściach świata zyskały swoją popularność stosunkowo niedawno. Ze wszystkich zalet jakie posiadają Goji Berry najbardziej interesujący jest wpływ na odchudzanie. Wszystko to dzięki dużej zawartości składników odżywczych, przy jednocześnie małej kaloryczności – te czynniki gwarantują sukces przy odchudzaniu dla osób sięgających po suplement.

Jagody Goji dostępne w sprzedaży

Mieszkańcy Chin podkreślają skuteczność działania owoców przy leczeniu dolegliwości serca, wątroby, śledziony, płuc czy nerek. Zalecane jest jego stosowanie przy leczeniu reumatyzmu  czy chorób stawów. Długotrwałe zażywanie jest w stanie zapewnić wzmocnienie stawów  i kości, dzięki dużej zawartości wapnia. Jagody Goji to Twój największy sprzymierzeniec w walce z dodatkowymi kilogramami. Liczne badania w zakresie stosowania owoców wykazują, że środek ten usprawnia działanie Twojego organizmu a rezultatem jest uzyskanie wyglądu o jakim marzysz od dawna!

Jagody Goji – sprawdź opinie

Sprawdź cenę Jagód Goji, kup już teraz

Umożliwiamy Ci bezpośredni zakup tabletek na odchudzanie Goji Berry 500.

Uwaga! Poniższy formularz wyświetlany jest w ramce. Oznacza to, że serwis FitWatch.pl nie zbiera na temat kupujących żadnych informacji, proces zakupu dokonywany jest w serwisie producenta.

 

Sprawdź również nasz aktualny ranking suplementów diety na odchudzanie 2017

Ranking suplementów diety na odchudzanie

5/5 - (2 votes)
Share.

About Author

Miłośnik koszykówki dla którego zdrowe odżywianie i sport to styl życia, nie obowiązek. Każdego dnia staramsię inspirować do działania i zrzucenia zbędnych kilogramów setki polaków.

Leave A Reply