Zgrabna i szczupła sylwetka to marzenie osób wiecznie przebywających na diecie. Wszyscy, którzy próbowali odchudzać się zdają sobie sprawę, że droga do wymarzonej figury jest wyboista. Dlatego na rynek został wprowadzony suplement, który ułatwia osiągnięcie celu, jest nim Acai Berry 900.

Preparat swoją skuteczność zawdzięcza zawartości wyciągu  z jagód acai, które dojrzewają w deszczowych lasach północnej Amazonii. Podstawową i najczęściej wymienianą zaletą jest wyraźne przyspieszenie metabolizmu, spalanie tkanki tłuszczowej oraz regulacja gospodarki witaminowej, o której bardzo często zapomina się podczas odchudzania. Z uwagi na fakt, że środek jest w 100% stworzony z naturalnych składników to przyspieszenie metabolizmu jest procesem trwałym. Po zastosowaniu preparatu efekt jo-jo już nie będzie Cię dotyczył. Oprócz licznych zalet w procesie redukcji masy ciała Acai Berry 900 dbają również o zdrowy wygląd skóry. Jest to możliwe, dzięki zawartym składnikom, które zapobiegają szybkiemu starzeniu się oraz powstawaniu wolnych rodników. Wartym zaznaczenia faktem jest, że preparat uważany jest za jeden z najskuteczniejszych środków na całym świecie.

Acai Berry 900 Kup teraz

Jak Acai Berry 900 sprawiają, że chudniesz?

Przede wszystkim dlatego, że ekstrakt z owoców jest mocno skondensowany na kapsułkę przypada 350 mg. Ponadto w jego składzie znajdziemy również ekstrakt z zielonej herbaty, której z kolei znajduje się 50 mg na kapsułkę  – wzbogaca owoce o witaminy i powoduje przypływ energii oraz błonnik pokarmowy występuje 6,8g w 100g jagód, który przyspiesza metabolizm.

 • Do stosowania jako suplement diety. Dwie kapsułki dziennie, po posiłku z wodą lub zgodnie z zaleceniami lekarza
 • – Acai Fruit (Euterpe oleraceae) 4:1 extract 700 mg
  – Green Tea Leaf (Camellia sinensis) extract 40% Epigallocatechin gallate (EGCG) 100 mg

  Inne składniki:
  -Microcrystalline Cellulose
  – Gelatin Capsule (gelatin and water)
  – Magnesium Stearate
  – Silicon Dioxide

Czego można spodziewać się po stosowaniu Acai Berry900?

Jednoznacznej odpowiedzi w formie liczby kilogramów jakie pozbędziesz się po wprowadzeniu suplementu  do swojej diety nie ma. Proces odchudzania to kwestie indywidualne i zależne od wielu czynników.

Podczas walki o szczupłą sylwetkę nie powinno się zapominać o zdrowiu. Jeżeli zależy Ci na rozsądnym zrzuceniu zbędnej tkanki tłuszczowej to Acai Berry 900 jest dla Ciebie!

Przeczytaj opinię o Jagodach Acai w prasie drukowanej

Kup Acai Berry 900 już teraz, sprawdź cenę

Umożliwiamy Ci bezpośredni zakup tabletek na odchudzanie Acai Berry 900

Uwaga! Poniższy formularz wyświetlany jest w ramce. Oznacza to, że serwis FitWatch.pl nie zbiera na temat kupujących żadnych informacji, proces zakupu dokonywany jest w serwisie producenta

Sprawdź również nasz aktualny ranking tabletek na odchudzanie 2017

Ranking suplementów diety na odchudzanie

Share.

About Author

Miłośnik koszykówki dla którego zdrowe odżywianie i sport to styl życia, nie obowiązek. Każdego dnia staramsię inspirować do działania i zrzucenia zbędnych kilogramów setki polaków.

Leave A Reply